Chrono Crusade, Vol. 7 (Chrono Crusade, #7)
Chrono and Rosette infiltrate Eden, the stronghold of the Sinners, in order to rescue both Joshua and Azmaria. Little do they know that pursuers from Pandaemonium have finally caught up with Aion, and when they launch an offensive of their own, all hell is going to break loose!

Chrono Crusade, Vol. 7 (Chrono Crusade, #7) Details

TitleChrono Crusade, Vol. 7 (Chrono Crusade, #7)
Author
LanguageEnglish
ReleaseApr 11th, 2006
PublisherADV Manga
ISBN-139781413903393
Rating
GenreSequential Art, Manga, Fantasy, Graphic Novels, Romance, Action

Chrono Crusade, Vol. 7 (Chrono Crusade, #7) Review

 • Nilo
  January 1, 1970
  Odié toda esa sensación de carrera contra el tiempo... A veces la experiencia de ser lector sobrepasa los límites de la intensidad, y más cuando en cierta forma estás algo familiarizado con lo que sucederá. Oh, Rosette. Oh, Chrono. Es una pena el no poder cambiar su destino. Me siento destruído.Star crossed lovers. Mi talón de aquiles.
  more
 • Rici
  January 1, 1970
  Und es geht dem Ende zu. Alle Charaktere treten noch einmal auf, die Heimat der Teufel kehrt zurück und der letzte Kampf bricht an. Und von einem Charakter haben wir bereits das Wiedersehen mit der Familie gesehen, was sehr traurig war.
 • Luana
  January 1, 1970
  Prima parte dello scontro finale e ovviamente fioccano le prime vittime illustri. Francamente non sono sicura di aver capito molto bene quale sia il piano di Aion - ok, liberarsi del Pandemonio e prendere il controllo del mondo, ma sono un po' confusa su alcuni dettagli. Visto che alla fine Chrono e Rosette si trovano separati, mi lancerò subito sull'ultimo volume e lì forse avremo tutte le risposte.
  more
 • Evelyn
  January 1, 1970
  Chrono and Rosette have infiltrated Eden to rescue Azmaria and Joshua and Satella. Meanwhile there's a war going on outside and Aion has raised Pandemonium and lots of people are dying! Aion, WHY?!This series has 8 volumes.
 • Anne
  January 1, 1970
  Nice CombatPoor satellaAnd why the self sacrifice chrono...?
 • Jane Rose
  January 1, 1970
  Krásná kresba, která si po celou dobu držela svoji kvalitu. Bylo dost překvapující, že hezky vypadala již od začátku, což se moc nevidí. A líbilo se mi, že z démonů udělala oškliváky, ale asi ani neměla jinou možnost, protože kdyby byli hezcí, tak by je nemohla zabíjet, kdy se jí zachce. Což se i potvrzuje tím, že hlavní démoni vypadali hezky. Příběh mě moc nebavil, protože jsem se nemohla nějak vžít s postavami. Dokonce ani hlavní hrdinové mě moc nezaujali, ale je faktem, že mě ze všech charakt Krásná kresba, která si po celou dobu držela svoji kvalitu. Bylo dost překvapující, že hezky vypadala již od začátku, což se moc nevidí. A líbilo se mi, že z démonů udělala oškliváky, ale asi ani neměla jinou možnost, protože kdyby byli hezcí, tak by je nemohla zabíjet, kdy se jí zachce. Což se i potvrzuje tím, že hlavní démoni vypadali hezky. Příběh mě moc nebavil, protože jsem se nemohla nějak vžít s postavami. Dokonce ani hlavní hrdinové mě moc nezaujali, ale je faktem, že mě ze všech charakterů zaujali nejvíce. Objevovala se i zde poměrně ohraná klišé, které jsem opravdu četla již několiksetkrát. Naštěstí to byl zrovna ten typ, jenž mi zas tak tolik nevadí.(view spoiler)[ Musím uznat, že mě konec opravdu překvapil, přestože jsem to již četla. Věděla jsem, že by měli oba dva zemřít, ale autorka mě přinutila o této skutečnosti pochybovat, protože to vypadalo, že by mohli přežít. Opravdu jsem pochybovala o své paměti. To opravdu oceňuji. :D (hide spoiler)] Přiznávám, že jsem moc příběh nepobrala. To kam se ubíral, mi přišlo divné a nudné. A vše co se zde odehrávalo taktéž. (Možná to je tím, že si to už moc nepamatuji, jelikož jsem lenoch a tohle píšu deset dní po přečtení, že?) Očekávala jsem i nějakou romantickou linku mezi Rossetou a Chronem (Nechápu, proč se nejmenuje "Chrono" jako čas a ke všemu by se to i lépe vyslovovalo a pamatovalo :D)A nic moc se mezi nimi nestalo. Maximálně jsem se dozvěděla tragický backstory Chrona a jeho bývalky. :D Možná je to dobře, ale jelikož mě příběh celkově moc nebavil, tak je tu šance o pozvednutí na lepší úroveň. Oceňuji poměrně originální myšlenku, která mě i zaujala, ale očividně ne na tolik, aby to zlepšilo můj pohled na tuhle sérii. Koncept s hodinami, reprezentující váš zbývající čas a výměna životní síly (:P) za moc, se mi líbil, jelikož se nikdo nestal přesílený jen proto, že se to zrovna hodilo. U obálek mám konfliktní pocity. :D Opravdu se mi líbí, jak jsou nakreslené a co je na nich vyobrazené, ale hrozně se mi nelíbí ta barevná kombinace. :D Teda až na šesté volumko, tam je to celkem v pohodě. Hodnotím: 56%% Jazyk: AJ (první čtení v Čj)
  more
 • Jennifer Troike
  January 1, 1970
  Chrno Crusade (no it's not a typo, that's how they put it on the Japanese title... it was a typo there but it got published that way, so us old school hard fans keep to it!)If you are a fan of manga, and like good stories with lots of back drama, beautiful art, and sexy bishounen guys with wings (uh huh!), then this is a must-read. I mean, it is my absolute favorite all-time manga.
  more
 • Lorien
  January 1, 1970
  When I finished this, it was online, and the website was missing the epilogue. So glad it has one, because that ending without it sucks! My fav part of the whole series is Chrono finally coming back to be with Rosette in the end!
 • Charlotte
  January 1, 1970
  Remember when this was a funny little series about a gun-toting nun and her demon friend, silly fights, slapstick and the occasional panty shot? Well that escalated quickly.
 • Megan Simmons
  January 1, 1970
  great book and anime to watch online
 • Rachel (Sfogs)
  January 1, 1970
  Satella's sister and Rosette's brother.. Aion has a lot to answer for. :'(
 • Steph
  January 1, 1970
  Loved it. Great artwork, great storyline (and funny as hell), nice couple of color pages.
 • Sophia F
  January 1, 1970
  Even after seeing Joshua the way he was, Rosette was still determined to save him! :)Rosette is so inspiring, (except for the fact that she is a gun-toting nun that swears and drinks!)
Write a review